Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sophie de Vulli

( ilość produktów: 8 )

 Vulli to francuska firma oferująca zabawki wspomagające rozwój dziecka. Zasłynęła głównie z półwiecznej już Żyrafki Sophie, która się nie starzeje. Zabawki marki Vulli są przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych - od niemowlaka do przedszkolaka, a także dla nieco starszych maluchów. Każdy produkt tej marki jest dostosowany do kolejnych etapów rozwoju dziecka.

O tym, jak Żyrafka Sophie trafiła do serc dzieci i dorosłych

Reprezentantką marki Vulli jest sympatyczna żyrafka Sophie, której fenomen trwa już od ponad 50-ciu lat i wcale nie zapowiada się na to, aby cokolwiek w tym temacie miało się zmienić. Wszystko to ze względu na fakt, iż Żyrafka Sophie to pierwsza zabawka na świecie, która stymuluje zmysły niemowlaka od pierwszych tygodni jego życia. Marka Vulli oferuje gryzaki, zabawki oraz artykuły dla niemowląt. Każdy produkt tej firmy został starannie wykonany i estetycznie zapakowany. W końcu liczy się pierwsze wrażenie! Dostępny w tej kategorii kolorowy gryzak na kółku So’Pure oraz Żółwica Margot naturalny gryzak z lateksu to znakomity pomysł na prezent dla niesfornego bobasa.

Marka Vulli i jej wartości

Marka Vulli jest bardzo świadoma zagadnień związanych z ekologią i zrównoważonym rozwojem, a swoje zaangażowanie udowadnia zarówno produktami, jak i polityką firmy. Vulli kładzie bardzo duży nacisk na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, co potwierdza wiele inicjatyw takich jak badanie dotyczące recyklingu odpadów sztucznych, czy też sam recykling. Dzięki takiej polityce oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników w 2014 roku marka zdobyła nagrodę Trophée du Développement Durable Carrefour.W celu zapewnienia bioróżnorodności Vulli we współpracy z miastem Rumilly podjęło się posadzenia żywopłotu z 15. różnych gatunków roślin. Za sprawą inicjatywy tej firmy w 2015 roku postawiono również ule.

pixel