Darmowa dostawa od 150,00 zł

Naczynia bambusowe i talerzyki dla dzieci

( ilość produktów: 47 )

Podczas wyboru zastawy dla dziecka przyjrzyj się materiałowi z jakiego została ona zrobiona. Talerzyk i miseczka powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ nie raz i nie dwa spadną one ze stołu podczas nauki samodzielnego jedzenia. Co więcej, idealny talerzyk i miseczka dla malucha powinny być gładkie i równe, aby zmywanie nie sprawiało Ci kłopotu. Upewnij się także, że dany komplecik możesz myć ręcznie oraz w zmywarce.

Aby naczynia nie przesuwały się po stole podczas trudnej nauki sztuki nabierania jedzenia z talerzyków, warto rozejrzeć się za miseczkami i talerzykami ze specjalną, antypoślizgową powierzchnią na spodzie. Przydatne okażą się także silikonowe podkładki, dzięki którym Twój stół pozostanie czystszy, niż w przypadku jedzenia bez specjalnej maty.

Zanim jednak zamówisz najlepsze naczynia dla swojego dziecka, zatroszcz się o to, aby oprócz funkcjonalności wyróżniały się także wysoką estetyką. Niech posiłek nie będzie przykrym obowiązkiem i walką z każdym kęsem, ale zabawą w towarzystwie słodkich zwierzątek, takich jak jelonek, miś czy motylek.  Dzięki ich obecności Twoje dziecko chętniej zasiądzie do stołu i zje wszystko, co dla niego przygotowałaś.

Chociaż mogłoby wydawać się inaczej, wybór zastawy dla malucha to bardzo istotna kwestia. Dzięki ładnym miseczkom i talerzom posiłek stanie się dla dziecka przyjemnością.  Nie bez powodu dziecięce naczynia są tak kolorowe i różnorodne. Małe niejadki znacznie chętniej dokańczają jedzenie, gdy ich uwagę odwróci wizerunek ukochanej postaci czy superbohatera.

Barwne grafiki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pomagają przemycić mniej lubiane dania.  Maluchy niestety szybko się nudzą, dlatego warto mieć w zanadrzu kilka rodzajów talerzyków, aby za każdym razem dostarczać dziecku nowych bodźców. Urocze grafiki na zastawie tworzą pozytywne skojarzenia, więc jeśli Twój szkrab jest wybredny, to istnieje duża szansa, że ten zakup ułatwi karmienie. 

Zobacz również:

Pieluchy tetrowe | Pieluchy wielorazowe | Pieluszki bambusowe | Pieluchy flanelowe | Ekologiczne środki czystości | Proszek do prania dla niemowląt | Nosidełko tula | Chusteczki nawilżane | Kosmetyki dla dzieci | Pieluchy na basen | Pieluszki muślinowe | Chusta do noszenia dziecka

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel