Darmowa dostawa od 150,00 zł

Drewniane domki dla lalek

( ilość produktów: 38 )

Zabawa w dom jest jedną z najbardziej pasjonujących form rozrywki dla dziewczynki – obserwując funkcjonowanie własnej rodziny, wiele młodych osób uwielbia nadawać swoim zabawkom osobowości i odgrywać nimi role, które mogłyby pełnić w wymarzonym, bajkowym domu. Chociaż do takiej zabawy sprawdzi się wszystko, co dziecko znajdzie pod ręką, warto na szczególną okazję sprezentować mu zabawki, które pobudzą kreatywność i zachwycą młode oko niebanalnym designem. W naszym sklepie znajdziesz prześliczne domki dla lalek i bogate zestawy mebli, które nadają się do kolekcjonowania i tworzenia własnych kombinacji.  

Domki dla lalek – od czego zacząć?

Jeśli Twoja córka marzy o domku dla lalek, w pierwszej kolejności należy wybrać domek o odpowiednim stylu i rozmiarze – oferujemy zarówno proste, nowoczesne modele – na przykład piętrowe lub takie, które można dowolnie składać i rozkładać, dzięki czemu przestrzeń do zabawy nie jest ściśle ograniczona – jak i wyjątkowo starannie zaprojektowany domek wiktoriański, który zachwyci także dorosłych. Potem można przebierać w rozmaitych zestawach mebelków, wśród których znajdziesz łazienki, kuchnie, sypialnie i salony. Oferujemy także elementy pozadomowe, takie jak stodoły czy place zabaw, które nadadzą zabawie bardziej otwarty charakter – laleczki będą mogły poruszać się nie tylko po pokojach, ale też po swoim podwórku, gdzie czekają je niesamowite przygody, wymyślone przez dziecko. W sklepie nie brakuje dodatkowych akcesoriów, dzięki którym aranżacja miniaturowego wnętrza sprawi maluchowi jeszcze więcej frajdy! Ostatnim elementem, w który wyposażycie domek, będą laleczki, których rodziny są dostępne w różnych wariantach etnicznych, co może stać się inspiracją do rozmów z dzieckiem na temat różnorodności kulturowej świata.  

W trosce o środowisko

Wszystkie oferowane przez nas produkty – zarówno domki dla lalek, jak i meble i akcesoria do nich przeznaczone, a także lalki – wykonane są z drewna, a używane w ich produkcji kleje i farby są przyjazne środowisku. Warto wprowadzać dziecko w ekologiczny styl życia już od najmłodszych lat, dzięki czemu w przyszłości samo będzie podejmowało odpowiedzialne wybory oparte na szacunku do przyrody.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel