Gryzaki dla dzieci i niemowląt

ilość znalezionych towarów: 266

Bardzo ważne jest, by maluszek już od pierwszych tygodni życia miał zapewniony dostęp do odpowiednio dobranych zabawek. Dzięki nim będzie się prawidłowo rozwijał, ponieważ stymulują wzrok i słuch oraz pozwalają zająć uwagę. Działają uspokajająco i relaksująco.

Wybór gryzaków dla dzieci

Znajdziesz u nas grzechotki, gryzaczki, które są tak potrzebne w tych pierwszych miesiącach życia – to zabawki, które maluch bezpiecznie może gryźć, brać do buzi, dotykać – są solidne, trwałe i bezpieczne oraz wykonane z odpowiednio dobranych, atestowanych materiałów. Wśród dostępnych u nas produktów znajdziesz takie wykonane z naturalnej skóry, silikonowe z sensorycznymi wypustkami i przetworzonych cukrów roślinnych. Przeznaczone dla najmłodszych dzieci, odporne na uszkodzenia – nie ma obawy, że coś się urwie lub zostanie połknięte. W dodatku te kolorowe gryzaczki są przeurocze, pięknie dekorowane, milutkie w dotyku – uprzyjemnią więc maluszkowi czas! Mogą  przy tym przybierać różnorodne kształty i formy – być jednocześnie przytulanką czy zawieszką do fotelika lub wózka! Do współpracy z nami wybieramy wyłącznie najlepszych, uznanych producentów, np. Nattou, Skip Hop, Sophie de Vulli oraz wielu innych – wszystkie te akcesoria są na najwyższym poziomie.

Gryzaki dla dzieci – funkcje

Gryzaki przede wszystkim mają za zadanie zmniejszyć dyskomfort w czasie ząbkowania. Ten etap życia zwykle przebiega dość burzliwie – dziąsła są czerwone, mogą boleć i swędzieć. Dziecko staje  się niespokojne i płaczliwe. W trosce o samopoczucie maluszka warto więc zdecydować się na zakup gryzaka, który złagodzi te nieprzyjemne dolegliwości. Dobrze jest przy tym nie poprzestawać tylko na jednym gryzaku – trudno bowiem przewidzieć, czy miękki, czy twardy gryzak będzie bardziej pożądany przez dziecko danego dnia. Gryzaki dla dzieci przynoszą ulgę i uspokajają, dlatego są niezbędne w czasie kompletowania dziecięcej wyprawki.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel